top of page

Teenused

MHE OÜ pakub ehitus- ja renoveerimisteenuseid erinevatele projektidele. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ehitusteenust. Oleme spetsialiseerunud korterelamute renoveerimisele, uute elamute ja korterelamute ehitusele ning erinevatele muudele ehitusprojektidele. Meie kollektiiv on kogenud ja mitmekülgne, suudame pakkuda professionaalset abi igasuguse keerukusega projektidele.

Ehituse peatöövõtt

Ehituse peatöövõtuna võtame me enda kanda kogu ehitusprojekti juhtimise ja vastutuse. Koordineerime kõiki alltöövõtjaid, tagame tööde õigeaegse teostamise ning kvaliteedi, hoolitseme ehitusmaterjalide ja tööjõu eest.

Üldehitustööd

Teostame kõiki üldehitustöid, alates vundamendist kuni viimistlustöödeni. Meie kogemused hõlmavad uute hoonete ehitamist ning olemasolevate renoveerimist. Pakume kvaliteetseid lahendusi kõikidele ehitusvajadustele.

Eritööd

Meie eritööde hulka kuuluvad vee ja kanalisatsiooni süsteemid, ventilatsiooni- ja kütesüsteemid, jahutuslahendused ning elektritööd. Meie kogenud spetsialistid tagavad, et kõik projektid vastavad kõrgeimatele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.

Ehitusnõustamine

Aitame teil valida parimaid ehitusmaterjale, lahendusi ja tehnoloogiaid, analüüsida ehituskulusid ning veenduda, et projekt vastab kõigile seadusandlikele nõuetele.

Ehitusettevõtte nõustamine

Meie ekspertnõustamine aitab ehitusfirmadel tõhustada juhtimist, dokumentatsiooni ja IT-süsteeme. Pakume praktilisi strateegiaid protsesside optimeerimiseks, tehnoloogiliseks uuendamiseks ja regulatiivseks vastavuseks, toetades teie ettevõtte kasvu ja efektiivsust.

Toome sinu projekti ellu

bottom of page