top of page

Ettevõttest

Alates oma rajamisest 2014. aastal Lääne-Virumaal on MHE OÜ kujunenud ehitusettevõtteks, mille peamiseks missiooniks on ühendada kvaliteetne eluase ja innovatiivne ehitustehnoloogia. Meie spetsialiseerumiseks on korterelamute põhjalik renoveerimine ning eramute, kortermajade ja ridaelamute ehitamine, mida teostame nii müügieesmärgil kui ka personaalsete klientide tellimuste alusel. Ehkki oleme realiseerinud projekte üle terve Eesti, koondub meie peamine tegevus Põhja-Eesti regioonis.

MHE OÜ on ettevõte, mis seab esikohale kvaliteedi, usaldusväärsuse ja keskkonnasäästlikkuse. Meie pühendumust kõrgetasemelisele teenusele ning keskkonnakaitsmisele kinnitavad ISO 9001 ja 14001 sertifikaadid. Meie südameasjaks on pakkuda klientidele parimat – nii ehituskvaliteedis kui ka teeninduses, samal ajal tagades oma meeskonnale turvalise ja toetava töökeskkonna.

Oleme eriti uhked oma mitmekesise meeskonna üle, mis koosneb erinevatest rahvustest ehitusprofessionaalidest, pakkudes seeläbi ainulaadseid perspektiive ja rikkalikke kogemusi, mis elavdavad ja tõstavad meie projektitulemusi. Panustame järjepidevalt oma töötajate arengusse ja koolitamisse, et tõsta nii teenuse kvaliteeti, tööohutust kui ka keskkonnateadlikkust. Uskudes, et pidev areng ja õppimine on kvaliteetsete teenuste tagamisel ja parendamisel võtmetähtsusega, oleme pühendunud mitte ainult ettevõtte, vaid ka iga meeskonnaliikme individuaalsele arengule.

MHE OÜ ammutab oma tugevuse aastatepikkustest kogemustest ja laiapõhjalistest teadmistest ehitusvaldkonnas. Oleme edukalt ellu viinud keerukaid projekte ja omame põhjalikke teadmisi ehitustehnoloogiates ja -materjalides. Meie pühendumus klientide, töötajate ja partnerite vajaduste rahuldamisele kajastub igas projektis, mida käes hoiame, ja iga ehitus, mida lõpule viime, on tõestuseks meie oskustele, teadmistele ja kirglikule pühendumusele ehituskunstile.

Toome sinu projekti ellu

bottom of page